Teknolojiye Açılan Kapınız...
Teknolojiye Açılan Kapınız...
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

Ürün elinize ulaştığından itibaren 7 gün içerisinde iade edilebilir
Ürünün iade alınabilmesi için ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurların açılmamış, ürünün kullanılmamış olması gerekir onun dışındaki ürünler iade hakkına sahip değildir.
Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Kullanılmış, açılmış veya yıpranmış ürünlerin iadesini yaparsanız sizlere ürününüz geri gönderilecektir ve para iadesi yapılmayacaktır.
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların yer alan iade formu eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.
Hasarlı veya Ayıplı Ürünlerin İadesi
Siparişinizi teslim alırken, kolilerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğuna mutlaka dikkat ediniz ve emin olduktan sonra kargoları teslim alınız. 
Kargo yetkilisi, sizden kolileri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Koli dışında hasar bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, kargo için sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.
Eksik veya Yanlış Ürünlerin İadesi
Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et